Torebki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Torebki handmade, czyli bądź wyjątkowa!

O tym, że dodatki są ważnym elementem stylizacji, wie każda dbająca o swój wizerunek kobieta. By wyróżnić się na tle tłumu, nie wystarczy modna spódnica czy top z najnowszej kolekcji światowej sławy projektanta. Bez odpowiedniej oprawy bowiem nawet najbardziej pożądane metki nie pozwolą nam poczuć się wyjątkowo. Co w takim razie zrobić, by nasza kreacja stała się jedyna w swoim rodzaju? Zacznij od obowiązkowego akcesorium każdej kobiety – torebki handmade!

Torebki handmade, czyli nic banalnego

Od kilku lat w świecie mody zaobserwować można wyraźnie zwrot ku tak zwanej stylistyce boho i vintage. Nic w tym dziwnego. Swoboda w doborze kolorystyki, materiału i formy połączona z całkowitą dowolnością wykorzystania części artykułu i zestawienia go z pozostałymi częściami garderoby otworzyło przed domowymi kreatorkami mody świat pełen nowych, niekończących się możliwości. I nie chodzi tu tylko o małe torebki handmade. Mogą to być również pojemne, a zarazem komfortowe w użytkowaniu akcesoria o większym formacie.

Torby handmade, czyli zakupy we własnym stylu

Nie każdego dnia możemy znaleźć czas na dokładne przemyślenie naszego outfitu. Na przeszkodzie stanąć nam może budzik, który nie zadzwonił, nagła zmiana pogody, czy, na przykład, niespodziewany telefon z zaproszeniem na spotkanie. Choć czasu na stworzenie zapierającej dech w piersi kreacji może być niewiele, możemy mieć pod ręką rozwiązanie, które zawsze pozwoli nam się wyróżnić. Wybierając się na zakupy z przyjaciółką lub nawet na te codzienne, warto mieć przy sobie coś, co nie tylko pomieści nasze wszelkie zdobycze, ale też zapewni nam niebanalną prezencję, a takie właśnie są unikatowe torby handmade.

Torebki handmade, czyli codziennie w wyjątkowym stylu

To, że w szafie kobiety znajdziemy kilka torebek, jest raczej sprawą oczywistą. Jednak posiadanie w swojej kolekcji unikalnej torebki handmade nie jest już tym, czym każda z nas może się pochwalić. Warto to zmienić! Nic bowiem nie wyróżni Cię tak z tłumu, jak posiadanie jedynego egzemplarza niezwykłego akcesorium. Dobrana do indywidualnego, a co za tym idzie niepowtarzalnego gustu torebka handmade, pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwa gwiazda, którą przecież jesteś.